-    Müvafiq sahədə peşəkarlığı, təcrübənin, texniki və maliyyə imkanları, işçi qüvvəsi, idarəetmə səriştəsi və etibarlığı olmalı;
-    Ödəmə qabiliyyəti olmalı;
-  Öz əmlakından sərbəst və məhdudiyyətsiz istifadə etmək imkanı olmalı, əmlakı üzərinə həbs qoyulmamalı, ödəniş yönəlmiş girovu olmamalı;
-    Azərbaycan Respublikasında vergilərə və digər icbari ödənişlərə dair yerinə yetirilməsi vaxtı keçmiş öhdəliklərinin olmamalı;
-    Müvafiq sahibkarlıq fəaliyyəti növünün həyata keçirilməsi və ya müəyyən hərəkətlərin yerinə yetirilməsi üçün müvafiq lisenziyaya və ya icazəyə malik olmalı;
-    Müflis elan olunmamalı, məhkəmənin qərarı ilə kommersiya fəaliyyəti dayandırılmış şəxs olmamalıdır.
Tender təklifinin təqdim edilməsinin son tarix vaxtı:
-    Tender təklifləri 28 fevral 2023-cü il, Bakı vaxtı ilə saat 17:00-a qədər Bakı ş. Həsən bəy Zərdabi 81K ünvanına bağlı və küncləri möhürlənmiş zərflər şəklində təqdim edilməlidir.
-    Zərflərin hər küncü möhürlənməlidir.
-    Göstərilən tarixdən və vaxtdan sonra təqdim olunan zərflər qəbul edilməyəcək.
Məhsul üzrə texniki şərt və tenderdə iştiraka dair tələblər ilə aşağıdakı linklərə keçid edərək tanış ola bilərsiniz:

Yelo Bank объявляет тендер на закупку бумаги формата А4 SvetoCopy
Объявляется открытый тендер на закупку бумаги формата А4 Светокопия департамента Управления "Yelo bank" OAO.
Участники тендера должны соответствовать следующим критериям:
- Должен обладать профессионализмом, опытом, техническими и финансовыми возможностями, рабочей силой, компетентностью в управлении и надежностью;
- Должен уметь платить;
- Должна быть возможность свободно и без ограничений пользоваться собственным имуществом, не должно быть ареста на имущество, не должно быть залога, направленного на оплату;
- Не должно быть просроченных обязательств по налогам и другим обязательным платежам в Азербайджанской Республике;
- Должен иметь лицензию или разрешение на осуществление соответствующего вида предпринимательской деятельности или совершение определенных действий;
- Не должен быть признан банкротом, не должен быть лицом, коммерческая деятельность которого приостановлена ​​по решению суда.
Срок подачи тендерного предложения:
- Тендерные предложения до 28 февраля 2023 года, 17:00 по бакинскому времени. Его следует подавать в виде запечатанных конвертов на имя Хасан бея Зардаби 81К.
- Каждый угол конвертов должен быть запечатан.
- Конверты, отправленные после указанной даты и времени, не принимаются.
Ознакомиться с техническими условиями на продукцию и требованиями для участия в тендере вы можете, перейдя по следующим ссылкам: