Yelo Bank qadın sahibkarların inkişafına və bilik mübadiləsinə xüsusi önəm verir, bu məqsədlə müxtəlif təşəbbüslərə dəstək göstərir. Bu dəfə Bank, Azərbaycanda Qadın Sahibkarlığının İnkişafı Assosiasiyasının (AQSİA) təşkilatçılığı ilə növbəti “Tea Talk” görüşünə evsahibliyi etdi. Təhsil sahəsində fəaliyyət göstərən qadın sahibkarların bir araya gəldiyi tədbir səmimi mühitdə təcrübə paylaşımı və peşəkar əlaqələrin qurulması üçün dəyərli imkan yaratdı.
Görüşün əvvəlində Yelo Bank qadın sahibkarlara özəl kredit məhsulu və digər bank xidmətləri barədə qısa məlumat təqdim etdi. Tədbirdə təlimçi Saday Əlverdiyev uzunillik təcrübəsinə əsaslanaraq təhsil sahəsində biznes idarəçiliyinin incəliklərini, real nümunələri və effektiv idarəetmə yanaşmalarını iştirakçılarla bölüşdü.
Müzakirələr zamanı təhsil sektorunda mövcud çağırışlar, inkişaf imkanları və əməkdaşlıq perspektivləri dəyərləndirildi. İştirakçılar qarşılıqlı fikir mübadiləsi apararaq həm yeni ideyalarla tanış oldular, həm də təcrübələrini paylaşdılar.
Yelo Bank üçün bu görüşlər qadın sahibkarların dəstəklənməsi və yeni əlaqələrin qurulması baxımından önəmlidir. Bank yaxın zamanda onların biznes fəaliyyətini gücləndirmək üçün xüsusi güzəştli şərtlərlə mikro kredit təqdim edib. Bu məhsul qadın sahibkarlara daha rahat maliyyə dəstəyi almaq imkanı yaradır. Kredit haqqında ətraflı məlumat: https://bit.ly/4LqL1N.
Kicik biznes krediti ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Yelo Bank придаёт особое значение развитию и обмену знаниями среди женщин-предпринимателей и активно поддерживает различные инициативы в этом направлении. На этот раз Банк стал партнёром очередной встречи «Tea Talk», проведённой совместно с Ассоциацией развития женского предпринимательства в Азербайджане (AQSIA). Мероприятие, объединившее женщин, работающих в сфере образования, создало ценную площадку для обмена опытом и установления профессиональных связей в тёплой и дружественной атмосфере.
В начале встречи представители Yelo Bank представили специальные кредитные продукты и другие банковские услуги, разработанные для женщин-предпринимателей. Тренер Садай Альвердиев, директор компании «Bravo Технологии» и эксперт с многолетним опытом, поделился с участницами тонкостями управления бизнесом в сфере образования, привёл реальные примеры и представил эффективные подходы к управлению.
В ходе дискуссий участницы обсудили актуальные вызовы, возможности развития и перспективы сотрудничества в образовательном секторе. Женщины обменялись мнениями, ознакомились с новыми идеями и поделились собственным опытом.
Для Yelo Bank такие встречи имеют особую значимость, поскольку способствуют поддержке женщин-предпринимателей и развитию новых деловых контактов. Недавно Банк представил микрокредит на льготных условиях для укрепления их бизнес-деятельности. Этот продукт помогает женщинам-предпринимателям получать более доступную финансовую поддержку. Подробная информация о кредите: https://bit.ly/4LqL1N.
Хотите оформить кредит для малого бизнеса? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az