Tələbələr üçün “Summer Challenge 2021” təcrübə proqramı
Bacarıqlı və parlaq peşakarlara üstünlük verdiyimiz kimi, istedadlı, amma təcrübəsi olmayan gəncləri də düşünərək onlar üçün peşəkar inkişaf imkanları yaratmağa çalışırıq. Bu məqsədlə, Yelo karyerasını bank sahəsində qurmaq istəyən 3-cü və 4-cü kurs tələbələri üçün yay təcrübə proqramını elan edirik. Tələbələr işgüzar mühitə düşərək yeni biliklər və bacarıqlar əldə etməklə yanaşı, təcrübə proqramını uğurla başa vurduqdan sonra iş imkanı da əldə edə biləcəklər. İş həyatına bank sahəsində başlamaq və aşağıdakı istiqamətlər üzrə təcrübə toplamaq istəyən gənclər müraciət edə bilər:
•    Maliyyə
•    İnsan kapitalı
•    Marketinq (reklam, dizayn)
•    Müştəri xidməti
•    Əməliyyat/istehlak
•    Biznes (mikro kreditlər)
•    Keyfiyyətə nəzarət
•    Kreditlərin bərpası
•    İT, proqramlaşdırma
•    Biznes analitika
Qeyd edək ki, ilkin seçimlər zamanı müraciət etmiş namizədlərin CV–lərində özlərini təqdim etmə, CV-nin düzgün qurulması, oxuduqları istiqamət, dil bilikləri və özünüinkişaf, keçdiyi təlimlər, öyrəndikləri kompüter proqramları və s. kimi detallara önəm veriləcək.
Müraciət etmək istəyən tələbələr 20 iyun tarixinədək məktubun başlığında “Summer Challenge 2021” və təcrübə keçmək istədiyi sahəni qeyd edərək CV-lərini [email protected]  elektron ünvanına göndərə bilər. Yerlər məhduddur, bu şansdan yararlanmağa tələsin. Proqrama qoşularaq karyera imkanlarından faydalana və Yelo ailəsinin üzvü ola bilərsiniz.

Отдающий предпочтение ярким и продвинутым профессионалам, Yelo Bank в то же время дает возможность для профессионального развития неопытным, но талантливым и способным молодым людям. С этой целью Yelo объявляет программу летней стажировки для студентов 3-го и 4-го курсов, желающих построить карьеру в банковском деле.
Попав в настоящую рабочую обстановку, студенты помимо новых знаний и профессиональных навыков, после успешного завершения программы стажировки, приобретут возможность присоединиться к команде Yelo. Подать заявку могут молодые люди, которые хотят начать карьеру в банковской сфере и получить опыт работы в следующих сферах:
• Финансы
• Человеческий Капитал
• Маркетинг (реклама, дизайн)
• Обслуживание клиентов
• Операционный/потребительский
• Бизнес (микрокредиты)
• Контроль качества
• Возврата кредитов
• İT, программирование
• Бизнес аналитика
Следует отметить, что во время предварительного отбора особое внимание будет уделяться таким детялям как умение правильно себя преподнести посредством резюме, правильную структуру резюме, направление которое они изучали, языковые навыки, программы саморазвития, курсы, а также знание компьютерных программ и т.д.
Каждый, желающий принять участие, должен отправить свое резюме на адрес jobs@yelo.az, указав в заголовке письма тему «Summer Challenge 2021», а также сферу, в которой он хочет пройти стажировку до 20-го июня. Спешите воспользоваться этой возможностью, места ограничены. Присоединившись к программе, вы можете воспользоваться возможностями карьерного роста и стать членом семьи Yelo.