Yelo App ən rahat mobil tətbiq seçildi
Oktyabrın 17-də ölkənin mobil bankçılığına həsr olunmuş “Mobile Banking Day Baku” konfransı keçirildi. Konfransda 10 yerli mobil bankçılıq tətbiqlərində istifadəçi təcrübəsinin öyrənilməsi araşdırmasının nəticələri təqdim olundu. Markswebb agentliyinin həyata keçirdiyi tədqiqatda Yelo yüksək xal əldə edərək ən rahat mobil tətbiq seçildi. 1000 kriteriya üzrə müqayisələrin nəticələrinə görə Yelo, ən rahat mobil tətbiq kimi dəyərləndirildi.
Yelo hazırda müştərilərinin ən çox istifadə etdiyi bank mobil tətbiqləri içərisində ilk yerlərdədir. Bu unikal tətbiqdə həm fərdi, həm də biznes hesabını idarə etmək mümkündür. Yelo tətbiqinə digər bankların kartlarını da əlavə etmək mümkündür. Qeyri-müştərilər tətbiqi yükləyərək kredit və kart sifariş edə bilərlər. İl sonunadək Yelo tətbiqinin hazırki funksiyalarının daha da təkmilləşdirilməsi və yeni innovativ funksiyaların əlavə edilməsi planlaşdırılır.
Yelo mobil tətbiqinin smartfonunuza yükləyib, parlaq bankçılıqdan siz də zövq ala bilərsiniz: https://bit.ly/ylmbltb
Bank xidmətləri, həmçinin, mikro kredit haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram  və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

17 октября состоялась конференция “Mobile Banking Day Baku”, посвященная мобильному банкингу в стране. На конференции были представлены результаты исследования пользовательского опыта 10 локальных приложений мобильного банкинга. В исследовании, проведенном агентством Markswebb, Yelo App получил высокий балл. Согласно сравнению результатов по 1000 критериям, Yelo App был выбран самым удобным мобильным приложением.
В настоящее время Yelo App является одним из наиболее часто используемых банковских мобильных приложений среди клиентов. В этом уникальном приложении можно управлять как личными, так и бизнес-профилями. Также в приложение Yelo можно добавлять карты и других банков. Заказать кредит и карты может любой желающий, просто загрузив приложение, даже не являясь клиентом банка. До конца года планируется дальнейшее улучшение текущих функций приложения Yelo и добавление новых инновационных решений.
Вы также можете насладиться ярким банкингом, загрузив мобильное приложение Yelo на свой смартфон:https://bit.ly/ylmbltb
Есть дополнительные вопросы о банковских услугах, в том числе про микрокредит? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram или Whatsapp.