Azərbaycan Banklar Assosiasiyasının (ABA) təşkilatçılığı ilə ənənəvi “Bankçılıq Mükafatları – 2024” ün qalibləri müəyyən olunub və Yelo Bank 3 nominasiyada mükafatlandırılıb.
Yelo Bank 2024-cü il ərzindəki fəaliyyətinə görə “Korporativ sosial məsuliyyət”, “Təhsil dəstəkçisi” və “Dayanıqlı bankçılıq üzrə layihələr (ESG)” nominasiyalarında mükafata layiq görülüb.
Qeyd edək ki, Bank ötən il ərzində sözügedən istiqamətlər üzrə bir çox layihəyə imza atıb. Korporativ sosial məsuliyyət, təhsilə dəstək və dayanıqlı inkişaf sahələrindəki fəaliyyətləri, Yelo Bank-ın strateji prioritetlərinin mərkəzində yer alır. Bank gələcəkdə də bu və bir sıra istiqamətlər üzrə həm müştərilərinə, həm də cəmiyyətə faydalı layihələri reallaşdırmağa davam edəcək.
Yelo Bank-dan online kredit ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Yelo Bank был награжден за свои достижения 2024 года
Определены победители традиционной «Банковской награды 2024», организованной Ассоциацией Банков Азербайджана (АБА). Yelo Bank был награжден по трем номинациям - «Корпоративная социальная ответственность», «Сторонник образования» и «Проекты устойчивого банковского обслуживания (ESG)» за свою активную работу в 2024 году.
Отметим, что в течение прошедшего года Банк реализовал ряд значимых проектов в отмеченных областях. Корпоративная социальная ответственность, поддержка образования и устойчивое развитие являются ключевыми стратегическими приоритетами Yelo Bank. Банк намерен продолжать реализацию проектов в этих и других направлениях, которые принесут пользу не только его клиентам, но и обществу в целом.
Хотите оформить онлайн кредит в Yelo Bank? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты FacebookInstagramWhatsapp или yelo.az