Yelo Bank-ın yeni əmanət aksiyası həm müştərilərə qazandırır, həm də təbiətə! 10 sentyabr - 31 oktyabr tarixləri ərzində Yelo Bank-da əmanət yerləşdirməklə 12%-dək parlaq gəlir qazana, həm də gözəl Bakımızın yaşıla bürünməsinə öz töhfəni verə bilərsən. Bu xoşməramlı aksiyaya qatılmaq üçün istər filialda, istərsə də onlayn qaydada əmanət yerləşdirmək və aksiya müddəti boyunca aktiv saxlamaq kifayətdir. Bu təşəbbüsə qoşulan əmanətçilərə Yelo App vasitəsilə onlayn ekosertifikat göndəriləcək. Aksiyanın bitdikdən sonra Bankın əməkdaşlarının iştirakı ilə keçiriləcək tədbirdə ekosertifikat almış müştərilərin adına ağac əkiləcək. Qeyd edək ki, Yelo Bank-da açılan 100 000 manatadək əmanət məbləği Əmanətlərin Sığortalanması Fondu tərəfindən qorunur.
Bankın bu aksiyanı həyata keçirməkdə əsas məqsədi Yaşıl Dünya Naminə Həmrəylik ilinə və tezliklə baş tutacaq COP29 tədbirinə dəstək olmaq və ətraf mühiti qorumaqdır. Əgər bu təşəbbüsdə sənin də bir payın olsun istəyirsənsə, Yelo Bank-da əmanət yerləşdir: https://bit.ly/3AZlic7
Bank xidmətləri (https://www.yelo.az/az/individuals/deposits/) haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Вклад в Yelo Bank — вклад в зелёный Баку
Новая депозитная кампания Yelo Bank принесет пользу как клиентам, так и природе! Разместив вклад в Yelo Bank с 10 сентября по 31 октября текущего года, вы сможете получить до 12% годового дохода и внести свой вклад в озеленение нашего прекрасного Баку. Для участия в акции достаточно открыть депозит в любом из филиалов банка или онлайн, и поддерживать её активной на протяжении всей кампании. Клиентам, которые присоединятся к этой инициативе, будет отправлен электронный экосертификат через приложение Yelo. По завершении акции, на специальном мероприятии с участием сотрудников банка, в честь каждого клиента, получившего экосертификат, будет посажено дерево. Отметим, что депозиты, открытые в Yelo Bank на сумму до 100 тысяч манатов, застрахованы Фондом страхования вкладов.
Основная цель этой акции — поддержка Года солидарности за зелёный мир и предстоящей конференции COP29, а также охрана окружающей среды. Если вы хотите принять участие в этой кампании, откройте депозит в Yelo Bank: https://bit.ly/3AZlic7