Yelo Bank "Parlaq İmzalar" nəşriyyatı ilə yeni layihəyə start verdi
Yelo Bank innovativ və düşünülmüş layihələri ilə müştəri məmnuniyyətini artırmağa davam edir. Bu təşəbbüsün davamı kimi "Parlaq İmzalar" nəşriyyatı ilə birlikdə əməkdaşlıq layihəsi həyata keçirib. Artıq Bankın yeni konseptli xidmət mərkəzlərində növbə gözləyərkən kitab oxuya bilərsiniz. Layihənin əsas məqsədi müştərilər üçün filiallarda qonaqpərvər mühit yaratmaq və onların vaxtını mütaliə ilə səmərəli dəyərləndirməyə həvəsləndirməkdir.
Bu əməkdaşlıq çərçivəsində Bankın dəstəyi ilə "Parlaq İmzalar" nəşriyyatı tərəfindən Cek Londonun “Həyat Eşqi”, Frans Kafkanın “Atama məktub”, Ştefan Svayqın “Şahmat”, Anton Çexovun “Qılaflı adam” kimi əsərləri çap olunub. “Yoldaş” seriyasına aid olan bu kitabların əsas özəlliyi dünya ədəbiyyatının qısa və mükəmməl əsərlərindən ibarət olmasıdır. Gələcəkdə əməkdaşlığın davamı kimi bir sıra yeni kitablar orijinal dillərdən tərcümə əsasında nəşr ediləcək.
Bank xidmətləri (https://www.yelo.az/az/individuals/loans/ipoteka-krediti/) ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya FacebookInstagram Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Yelo Bank запустил новый проект с издательством «Парлаг Имзалар».
Yelo Bank продолжает повышать удовлетворенность клиентов с помощью инновационных и продуманных проектов. В рамках этой инициативы банк реализовал проект в сотрудничестве с издательством «Парлаг Имзалар». Теперь клиенты могут скоротать время ожидания в новых концептуальных отделениях, читая книги.
Основная цель проекта — создать доброжелательную атмосферу для клиентов и помочь им эффективно использовать свое время за чтением. В рамках сотрудничества издательство «Парлаг Имзалар», при поддержке банка, опубликовало такие произведения, как «Любовь к жизни» Джека Лондона, «Письмо отцу» Франца Кафки, «Шахматы» Стефана Цвейга и «Человек в футляре» Антона Чехова.
Особенность книг серии «Йолдаш» заключается в том, что они состоят из коротких и выдающихся произведений мировой литературы, которые легко прочесть за время ожидания. В дальнейшем планируется выпуск новых книг в рамках этого сотрудничества, основанных на переводах с оригинальных языков.