Yelo Bank əməkdaşlarının asudə vaxtlarını maraqlı və faydalı dəyərləndirmələrini təmin etmək məqsədilə müxtəlif layihələr həyata keçirir. Onlardan biri də əməkdaşlar arasında təşkil olunan YeLogika Pro intellektual yarışıdır. Ötən həftə bu maraqlı yarışın 2024-cü il üzrə yekun oyunu keçirilib. Yarışda 25 komanda olmaqla 150-yə yaxın əməkdaş iştirak edib.150-ə yaxın əməkdaşın 27 komanda ilə yarışdığı oyun “quiz” formatında keçirilib. “Quiz” formatında keçirilən final oyunu böyük həyəcanla yadda qalıb. Çətin suallar, komanda işi və rəqabət ruhunun üstünlük təşkil etdiyi yarışda nəticələr belə olub:
1-ci yer: “Zümmerat Dağları” komandası (Mikro və KOB müştəriləri departamenti);
2-ci yer: “Mozaika” komandası (Maliyyə departamenti);
3-cü yer: “İTburnu” komandası (İKT əməliyyatları departamenti).
Yelo Bank əməkdaşlarının yalnız peşəkar inkişafına deyil, həm də sosial rifahına da xüsusi diqqət yetirir. Bu məqsədələ həm baş ofis, həm də filial əməkdaşları üçün mütəmadi olaraq müxtəlif layihələr təşkil olunur. Belə layihələrə intellektual oyunlar, futbol və boulinq turnirləri, həftəlik yoqa dərsləri, master-klaslar və hətta haykinq turları daxildir. Bundan əlavə, peşəkar həkimlər ofisə dəvət olunur, əməkdaşlara ödənişsiz müayinə və konsultasiya xidmətləri göstərilir.
Yelo Bank-ın əsas fəlsəfəsi əməkdaşlarını öz kapitalı kimi görmək və onların rifahına davamlı sərmayə yatırmaqdır. Əgər sən də bu pozitiv iş mühitinin bir parçası olmaq və bankçılıq sahəsində uğurlu karyera qurmaq istəyirsənsə, Bankın aktiv vakansiyalarına göz gəzdir: https://bit.ly/bank-vakansiya
Bank xidmətləri, o cümlədən onlayn kredit haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya FacebookInstagram Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Команда Yelo продемонстрировала свои знания в финальной игре года!
Yelo Bank реализует множество инициатив, чтобы сделать досуг своих сотрудников увлекательным и полезным. Одной из таких инициатив является интеллектуальный конкурс YeLogika Pro среди сотрудников. На прошлой неделе состоялась финальная игра конкурса 2024 года.
В игре приняли участие около 150 сотрудников, объединившихся в 27 команд. Финал прошел в формате викторины и запомнился накалом страстей, сложными вопросами, командной работой и духом соревнования. Результаты финальной игры следующие:
1 место: команда «Zummerat Daghlari» (отдел по работе с клиентами микро-, малого и среднего бизнеса);
2 место: команда «Мозаика» (финансовый отдел);
3 место: команда «ITburnu» (отдел IT-операций).
Yelo Bank уделяет внимание не только профессиональному развитию своих сотрудников, но и их социальному благополучию. Для этого банк регулярно организует проекты как для сотрудников головного офиса, так и для работников филиалов. Среди этих инициатив — интеллектуальные игры, турниры по футболу и боулингу, еженедельные занятия йогой, мастер-классы и даже пешие туры. Кроме того, в офис приглашаются профессиональные врачи, предоставляющие сотрудникам бесплатные осмотры и консультации.
Основная философия Yelo Bank заключается в том, чтобы рассматривать своих сотрудников как главный актив компании и постоянно инвестировать в их благополучие. Если вы хотите стать частью этой позитивной рабочей среды и построить успешную карьеру в банковской сфере, ознакомьтесь с актуальными вакансиями Банка: https://bit.ly/bank-vakansiya
Вас интересуют банковские услуги, включая онлайн-кредиты? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az