Gözlənilməz xərclər üçün təcili pul lazım olur? Yelo kredit kartı ilə xərclərinizi təxirə salmaya bilərsiniz.
10 000 manatadək limiti olan Yelo kredit kartından güzəşt müddəti ilə, 45 günədək heç bir faiz hesablanmadan istifadə edə bilərsiniz. Nağd pul kreditindən fərqli olaraq əgər kredit kartınız varsa, hər yeni xərciniz üçün yeni kreditin alınmasına ehtiyac qalmır. Ödəniş etdiyiniz məbləğ kredit limitinizdə bərpa olunur və siz yenidən vəsaitdən istifadə edə bilirsiniz. Kartdan alış-veriş, onlayn ödənişlər və nağdlaşdırma üçün istifadə etmək mümkündür.
Yelo kart özündə bir neçə üstünlüyü birləşdirən çoxfunksiyalı kartdır. Əgər limitdən istifadə etmədən karta şəxsi vəsaitinizi əlavə etsəniz, illik 7% gəlir də əldə edəcəksiniz. Şəxsi və ya kredit vəsaitindən istifadə etməyinizdən asılı olmayaraq Yelo kart ilə xərclədikcə qazanacaqsınız - POS terminalla ölkədaxili hər ödənişdən 1%, seçilmiş kateqoriyalarda 5%, partnyor şəbəkəsində isə 30%-dək cashback.
Yelo kartının bütün üstünlüklərindən tam həzz almaq üçün Yelo mobil tətbiqi də xidmətinizdədir. Qazanılmış cashback-ləri Yelo App-də izləyə, toplaya və hesabınıza köçürə bilərsiniz. Burada kart balansını artırmaq üçün digər bank kartlarından komissiyasız mədaxil edə və digər bank əməliyyatlarını sürətli həyata keçirə bilərsiniz.
Cəmi 3 sadə addımla bu unikal karta sahib ola bilərsiniz:
1. Onlayn sifariş formasını doldurun - https://bit.ly/ylkwn;
2. Ən yaxın filialdan kartı götürün;
3. Kartın istifadəsindən zövq alın!
Bank xidmətləri, o cümlədən kredit kartı haqqında (https://www.yelo.az/az/individuals/cards/yelo-loan-card/) əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

Льготная кредитная карта от Yelo Bank до 10 000 манатов
Срочно понадобились деньги? С кредитной картой Yelo вы можете смело не откладывать свои непредвиденные расходы. Используйте кредитную карту Yelo с лимитом до 10 000 манатов, включая льготный период до 45 дней без начисления процентов.
При наличии кредитной карты, вам не придется оформлять новый кредит наличными для каждой новой потребности. Сумма, которую вы заплатили, восстанавливается на вашем кредитном лимите, и вы можете снова использовать ваши денежные средства. Карту можно использовать для покупок, онлайн-платежей и обналичивания денег.
Карта Yelo — это многофункциональная карта, сочетающая в себе несколько преимуществ. Если вы пополните карту личными денежными средствами без использования лимита, вы также получите 7% годового дохода. Независимо от того, используете ли вы личные или кредитные средства, вы будете зарабатывать, когда тратите с картой Yelo - кэшбэк 1% на каждый внутренний платеж с помощью POS-терминала, кэшбэк 5% в выбранных категориях и кэшбэк до 30% в партнерской сети.
Чтобы в полной мере воспользоваться всеми преимуществами карты Yelo мобильное приложение Yelo также к вашим услугам. Вы можете отслеживать, собирать и переводить заработанные кэшбэки на свой счет посредством приложения Yelo. Здесь вы можете без комиссии пополнить счет с карты другого банка, чтобы увеличить баланс карты и быстро выполнить другие банковские операции.