Yelo Bank ardıcıl ikinci ildir ki, ADA Universitetinin İxtisasartırma Proqramının təşkil etdiyi "Liderlik Bacarıqlarının İnkişafı" proqramında iştirak edir. Builki proqrama Bank-da menecer vəzifələrini icra edən 25 əməkdaş qoşulub.
Proqramın bir-birindən maraqlı 7 modulu müasir iş mühitində lazım olan əsas keyfiyyətləri — sürətli düşüncə tərzi, uğurlu liderə xas ünsiyyət və etika qaydaları, dəyişikliyin və komandanın idarəedilməsi mövzularını əhatələyib.
İnteraktiv formatda keçirilən proqramda iştirakçılar təqdimatlar, beyin fırtınası, keys çalışmaları, praktiki tapşırıqlar, qrup işləri və simulyasiyalar vasitəsilə öyrəndiklərini tətbiq etmək şansı qazanıblar.
Yelo Bank bu proqrama qoşulmaqla yalnız menecerlərinin fərdi inkişafına deyil, həm də ümumi komandanın uğurlarına fokuslanıb. Belə ki, Bank bu təşəbbüs vasitəsilə komandanın potensialını maksimum səviyyəyə çatdırmağı və öz işində parlaq nəticələr qazanmağını hədəfləyir.
Bank xidmətləri, o cümlədən
mikro kredit haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya FacebookInstagram Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Лидерская программа для сотрудников Yelo Bank успешно завершилась!
Yelo Bank уже второй год подряд принимает участие в Программе специализации Университета ADA. В этом году к программе присоединились 25 менеджеров Банка.
Программа включала 7 увлекательных модулей, охватывающих ключевые компетенции, необходимые в современной рабочей среде: умение быстро принимать решения, правила коммуникации и этикета, характерные для успешного лидера, а также темы управления изменениями и командной работы.
В интерактивном формате участники смогли применить полученные знания на практике с помощью презентаций, мозговых штурмов, тематических исследований, практических упражнений, групповых заданий и симуляций.
Присоединившись к этой программе, Yelo Bank сделал ставку не только на профессиональный рост своих менеджеров, но и на общий успех команды. Благодаря таким инициативам Банк стремится раскрыть потенциал сотрудников и достичь выдающихся результатов в их совместной работе.
Хотите узнать больше о банковских услугах? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az