Yelo Mobil POS xidmətinə qoşulun, ödənişlər üçün komissiya ödəməyin!
Alıcılar get-gedə nağdsız ödənişlərə üstünlük verirlər. Bu tendensiyaya uyğunlaşmaları üçün Yelo Bank mikro və kiçik biznes sahiblərinə Mobil POS xidmətini təqdim edir. Yelo Mobil POS ilə ənənəvi POS-terminal olmadan, sadəcə smartfon və ya planşetlə ödəniş qəbul edə bilərsiniz. Artıq Yelo Mobil POS xidmətinə qoşulmaq üçün daha bir unikal fürsət təqdim olunur! İyulun 31-dək davam edəcək kampaniya çərçivəsində xidmətə yeni qoşulanlar, istənilən Visa kartları ilə qəbul ediləcək ödənişlər üçün komissiya haqqı ödəməyəcəklər!
Əlavə olaraq, Yelo Mobil POS xidmətinə qoşulan müştərilərə Bank tərəfindən biznes kartı hədiyyə edilir. Bu kartla aparılan nağdlaşdırma əməliyyatları da pulsuzdur.
Yelo Mobil POS ilə işiniz daha asan və rəqəmsallaşmış olacaq:
✔️ Xidmətə qoşulmaq ödənişsizdir və dövriyyə tələb olunmur,
✔️ Android əsaslı smartfon və planşetlərlə nağdsız ödənişləri istənilən yerdə qəbul edə bilərsiniz,
✔️ Asan və etibarlı nağdsız ödəmə imkanı müştəri məmnuniyyətini artırır,
✔️ Bütün əməliyyatlar Visa-nın təhlükəsizlik tələblərinə uyğun olaraq etibarlı şəkildə qorunur.
Yelo Bank-da cari hesabı olan sahibkarlar üçün Mobil POS xidmətinə qoşulmaq çox sadədir - filiala getmədən, tamamilə onlayn şəkildə qeydiyyatdan keçə bilərsiniz!
Biznesinizi rəqəmsallaşdırmağa başlamaq üçün siz də Yelo Mobil POS xidmətinə qoşulun! Daha ətraflı məlumat:
https://bit.ly/moblpos.
Mobil POS terminal ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya FacebookInstagram Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Подключайтесь к Yelo Mobile POS без комиссии за платежи!
Покупатели все чаще отдают предпочтение безналичным платежам. Чтобы быть наравне с этой тенденцией, Yelo Bank предлагает владельцам микро и малого бизнеса сервис Yelo Mobile POS. С помощью Yelo Mobile POS вы можете принимать платежи без традиционного POS-терминала, просто используя смартфон или планшет. Теперь предоставляется ещё одна уникальная возможность подключиться к сервису Yelo Mobile POS!
В рамках акции, которая продлится до 31 июля, новые пользователи сервиса не будут платить комиссию за платежи, принимаемые с карт Visa!
Кроме того, клиентам, подключившимся к сервису Yelo Mobile POS, Банк предоставляет бизнес-карту. Операции по снятию наличных с этой карты также бесплатны.
С Yelo Mobile POS ваш бизнес станет проще и более цифровым:
✔️ Подключение бесплатно и не требует оборота,
✔️ Прием безналичных платежей в любом месте с помощью смартфонов и планшетов на базе Android,
✔️ Удобные и надежные варианты безналичных платежей повышают удовлетворенность клиентов,
✔️ Все транзакции надежно защищены в соответствии с требованиями безопасности Visa.
Для предпринимателей с текущим счетом в Yelo Bank подключение к сервису Mobile POS очень простое — зарегистрируйтесь полностью онлайн, без посещения отделения!
Присоединяйтесь к Yelo Mobile POS, чтобы начать цифровизацию вашего бизнеса! Дополнительная информация: https://bit.ly/moblpos.
Ищете мобильный POS-терминал? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты FacebookInstagramWhatsapp или yelo.az